Blog Comments

9 comments
 • Sara Stępień
  Sara Stępień Bardzo dziękuję <3 Pięknego tygodnia
  July 17, 2016 - 2 like this - Report
 • Elshara Silverheart
  Elshara Silverheart Life is sentient no matter what reality you visit. To experience one, you have to separate from the things which separates you from being one. Therefore you are only one in an instant of separation because the things you are unifying with, also is...  more
  February 28, 2017 - 2 like this - Report
 • Teresa Maria Zalewska
  Teresa Maria Zalewska Rozumienie siebie i Rzeczywistości zależy od poziomu rozwoju świadomości. Jest to pewna perspektywa , konsekwencja zebranej wiedzy poprzez doświadczenie. Duch jest czystą Świadomością. To świadoma Siebie Nicość. Dusza to fragment nieustannie...  more
  February 28, 2017 - 1 likes this - Report
 • Elshara Silverheart
  Elshara Silverheart I think we all depend on each other in even spirit form in a way.
  March 1, 2017 - 2 like this - Report

Blogs » News » Kiedy poznajemy prawdę?

Kiedy poznajemy prawdę?

 • Najwyższa Osoba Boga

  Kiedy postanowicie.[.]

  Ci, których jedynym pragnieniem jest poznać odwieczną prawdę o Wszystkim, Co Jest, przeniknąć wielkie tajemnice, doświadczyć najwyższej rzeczywistości, dostępują tego.

  I owszem, istnieje Jedna Prawda, Ostateczna Rzeczywistość. Lecz ty zawsze otrzymasz to, co wybierasz - ponieważ prawda jest taka, że jako Boska Istota tworzysz własne doświadczenie.

  Gdybyś jednak postanowił przestać tworzyć swą indywidualną rzeczywistość i zaczął zagłębiać się w wyższą rzeczywistość jedności, natychmiast będziesz miał ku temu sposobność. Ci, którzy "umierają" z takim postanowieniem, z takim pragnieniem od razu przechodzą do doświadczenia  Jedności.  Inni doświadczają tego tylko wtedy, i dopiero, gdy tego zapragną.

  [.] Wszystko jest kwestią chęci, twojego wyboru.

  Oto Twórca, który się Tworzy, Nieporuszony, który wszystko wprawia w ruch. Alfa i Omega, przedtem i potem, teraz-wtedy-zawsze wszystkich rzeczy, wasz Bóg.

  Nie porzucę cię, ale nie będę się też narzucał. Nigdy tego nie czyniłem i nie uczynię. Możesz do Mnie wrócić, kiedy tylko zechcesz. Teraz, kiedy przebywasz w ciele i po jego opuszczeniu. Możesz powrócić do Jedności i doznać utraty swej indywidualnej tożsamości, kiedy najdzie cię ochota. Możesz też na nowo stworzyć doświadczenie swej indywidualnej Jaźni, kiedy postanowisz. Możesz doświadczyć dwolnego aspektu Wszystkiego, Co Jest, jeśli takie jest twoje życzenie  - od najdrobniejszego do  najogromniejszego.Możesz doświadczyć wszechświata w skali mikro i makro.

  [.] Kiedy przebywasz w ludzkim ciele, zaznajesz tylko wycinka  całości, to znaczy wycinka mikrokosmosu. Kiedy porzucasz ciało i przenosisz się do - jak to nazywacie "świata ducha", twój ogląd niezmiernie poszerza się. Nagle wszystko wiesz i możesz. Nabierasz perspektywy makro, dzięki czemu pojmujesz to, co przedtem było niepojęte. Rozumiesz między innymi, że istnieje jeszcze większy makrokosmos.  Staje się dla ciebie jasne, że Wszystko, Co Jest, dalece przerasta obecnie doświadczaną rzeczywistość. Przejmie cię cześć i trwoga,  zachwyt i podniecenie radość i uciecha, ponieważ dowiesz się wtedy, o czym mi wiadomo od zawsze: ta gra nie ma końca.

  Co wybierasz? Co wybierasz? Co wybierasz? Zawsze będę stawiał przed tobą to pytanie. Zawsze będzie chciał to wiedzieć wszechświat. Bo wszechświat potrafi tylko jedno- spełniać twoje najserdeczniejsze pragnienie, najgłębsze pragnienie.

  Robi to w każdj chwili każdego dnia. Róznica między nami polega na tym, że ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

  "Rozmowy z Bogiem"
  Neal Donald Walsch